TAHUD

TAHUD
Web Sitesi Sponsoruie

Genel Bilgiler

Kongre Merkezi ve Tarihi:

Kongre, 21 – 25 Eylül 2011 tarihlerinde Rixos-Sungate Port Royal Otel Antalya’da düzenlenecektir.

Kongre Dili:

Kongre dili Türkçe’dir.Yabancı konuşmacıların görev aldığı oturumlarda İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce simultane tercüme yapılacaktır.

Kongre Kayıt:

Kayıt masası, 21-25 Eylül 2011 tarihlerinde 08:00 – 22:00 saatleri arasında açık olacaktır.Yaka kartı,kongre çantası,katılım belgesi ve toplantı dökümanlarını kayıt masasından alabilirsiniz.

Sekreterya Hizmetleri:

Kongre merkezindeki danışma masası aracılığı ile sekreterya hizmetleriyle ilgili müracaatlarınız cevaplandırılacaktır.

Stand Alanı:

Kongre süresince stand ve sergi alanları, katılımcıların gezebilmeleri için 21 – 25 Eylül 2011 tarihlerinde 08:00 – 18:00 saatleri arasında açık olacaktır.

Katılım Belgesi:

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, toplantı son günü olan 24 Eylül 2011 tarihinde,katılım belgeleri verilecektir.Katılım belgelerini kayıt masasından alabilirsiniz.

Davet Mektubu:

Kongreye katılım için bağlı bulundukları kurumlardan izin almaları gereken katılımcılar için,talep ettikleri takdirde davet mektubu gönderilecektir.Bu davet mektupları sadece izin amaçlıdır.

Kredilendirme:

Kongre, Türk Tabibler Birliği(TTB) “ Sürekli Tıp Eğitimi” (STE) kredilendirme kurulu tarafından kredilendirilecektir.

Transfer Ücretleri :

21-25 Eylül 2011 tarihleri arasında Antalya Havaalanı’ndan,transferlerini DMR Turizm’e bildirmiş olan tüm katılımcıların Rixos Sungate Port Royal Otel’e transferleri yapılacak olup 21 Eylül giriş ve 25 Eylül çıkış günlerindeki Havaalanı-Otel-Havaalanı çift yön toplu transfer ücreti kişi başı 80 EURO + KDV’dir.Diğer günler için kişi başı tek yön transfer 50 EURO + KDV’dir.Tüm transferler bildirilecek geliş veya dönüş saatleri için yapılacaktır.Uçak değişikliklerinizi yazılı olarak 48 saat önceden bildirmeniz durumunda transfer değişikliğiniz dikkate alınacaktır.

İptaller :

29 Nisan 2011 tarihine kadar olan iptallerde kayıt ve konaklama ücretlerinin %50’si iade edilir.Bu tarihten sonra yapılacak katılım iptalleri için iade yapılmayacak olup tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.